szukam dobrego, taniego elektryka-elektronika z W- wy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rafiramzes
    Classic
    • 2011
    • 9

    szukam dobrego, taniego elektryka-elektronika z W- wy

    Panowie... ja wszystko rozumiem, że wszystko rozbija się o kasę.. cięcia kosztów.. materiały zamienne tańsze itd. ale kuźwa 1km S8 kosztował 200mln zł !!! Toż to najdroższa droga w kraju !!! Jak w takim razie wytłumaczyć oszczędności na materiałach przy takim budżecie !!!

    Zamieszczone przez Agamek12
    moja firma (jako konsorcjum) zdobyła kontrakt najniższą ceną ( ) i jakoś zamawiajacy nie ma żadnych uwag do jakości przekazywanej inwestycji.
    Widocznie pracujesz w porządnej firmie

    Zamieszczone przez Agamek12
    A co do trasy: skoro zamawiajacy ZMUSZA wykonawcę do pracy w warunkach ostrej zimy (narzuca krótki termin realizacji), to nie ma się co dziwić, że kostka czy też wierzch nasypu (po odmarznięciu) ulega zniszczeniu
    Agamek12... budowa takiej drogi nie trwa jeden sezon budowlany czyli powiedzmy od marca do listopada, więc trudno tu mówic o zmuszaniu do pracy w warunkach ostrej zimy (w tym wypadku musielibyśmy mówic o kilku zimach). Poza tym w ofertach składanych do przetargu oprócz ceny proponuje się termin wykonania, więc oferenci często-gęsto sami narzucają sobie krótkie terminy z nadzieją, że "jakoś to będzie". I stąd się później biorą utyskiwania, że deszcz.. że śnieg.. że słońce.. że zimno.. że za gorąco... i kolejne wnioski o aneksy do umów... znam to od kuchni
  • rafjan
    Classic
    • 2010
    • 31

    #2
    szukam dobrego, taniego elektryka-elektronika z W- wy

    szukam dobrego, taniego elektryka-elektronika z W- wy

    Czy możecie mi kogoś polecić?

    W moim autku (skoda octavia I z 2003r 1,9 tdi 100 KM) Padł mi montowany w aso alarm , coś sie zchrzaniło centralnym , nie działają mi pozycyjne . ( mogę zamknąc z pilota ,ale otworzyć już nie, nie miga dioda w drzwiach)

    na kompie nic nie wykazuje -rzadnych błedów ( nawet na module komfortu) , mikrowyłącznik w drzwiach jest ok (sprawdzony).

    Nie wiem czy znowu wybierac sie do aso aby pogremali i strzelili taka cene ,że ...
    Dlatego proszę o pomoc.

    pozdr
    rafjan
    RAFJAN :-)

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      skontaktuj się z kolegą "12V" z forum :wink:
      masz do niego 20 km z centrum wwy
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • sesik
        RS
        • 2006
        • 2165

        #4


        Prawie wszystkie samochody u mnie w firmie korzystają usług tego pana. Trochę trudno trafić za pierwszym razem ale specem od alarmów na pewno jest.
        Best ET = 13.666
        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
        PerfectService by DGW

        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

        Komentarz

        Pracuję...